OBVESTILO JAVNOSTI:

O PORAZNEM STANJU IN NEODZIVNOSTI POLITIKE NA PODROČJU OSEBNE ASISTENCE TER POZIV JAVNOSTI, DA PODPRE TAKOJŠNJO RAZPRAVO O DELU MINISTRSTVA RS ZA DELO, DRUŽINO, SOCIALNE ZADEVE IN ENAKE MOŽNOSTI

Ljubljana: januar 2024

Soočamo se z velikimi izzivi in občutki razočaranja glede trenutnega stanja in neodzivnosti politike na področju osebne asistence (OA). Pred očmi se nam sesuva vse, za kar smo si prizadevali več kot 30 let življenja in trdno verjeli, da delamo nekaj pomembnega tudi za druge. Za prihodnost, v kateri bodo vladali enakopravnost, enake možnosti, človekove pravice ter emancipacija drugih in drugačnih.

APELIRAMO NA VSE VAS, DA SE PODPIŠETE IN S TEM IZKAŽETE PODPORO POZIVU ZA TAKOJŠNJO RAZPRAVO O STANJU NA PODROČJU OSEBNE ASISTENCE

Lep pozdrav,

predsednica društva YHD in strokovna vodja Elena Pečarič

KLIKNI, IZPOLNI IN PODPIŠI, HVALA!