KLUB SOT 24,5

Klub SOT 24,5 je prostor, namenjen prirejanju dogodkov za ozaveščanje, izobraževanje, druženje in organizacijo kulturnih prireditev javnega značaja. V njem društvo YHD prireja razstave različnih zvrsti, predvsem pa radi nudimo priložnost mladim, neuveljavljenim umetnikom, ki s svojo izraznostjo obdelujejo socialne tematike. Organiziramo tudi različna tematska predavanja, ki kritično obravnavajo družbene, ekonomske in kulturne težave sodobnega časa; vse v duhu teorije, ki spreminja prakso.

V klubu SOT 24,5 se odvijajo tudi projekcije filmov z moderirano razpravo, predstavitve knjig in manjši klubski koncerti, kreativne delavnice, okrogle mize. Uporablja se tudi za izobraževanja za potrebe društva na temo človekovih pravic, na temo boja proti diskriminacij in za izobraževanje osebnih asistentov ter uporabnikov osebne asistence. SOT 24,5 je tudi prostor druženja in izmenjave izkušenj. Prav tako je na voljo drugim organizacijam, ki nimajo lastnih prostorov za izvajanje občasnih aktivnosti. V njem lahko najdete nekaj knjig za branje, ob skodelici čaja ali katerega drugega napitka pa je prostor idealen tudi za kramljanje.

V primeru, da bi želeli organizirati dogodek ali imeti razstavo, se obrnite na Andrejo: andreja@yhd-drustvo.si

S klikom na plus se vam prikaže tehnični opis fotografije.
Tehnični opis je trenutno še v izdelavi in bo na voljo v kratkem.

Naročite se na naše e-novice in bodite na tekočem.

1 Step 1
Soglasje