Veseli bomo, če nam boste pomagali pri uresničevanju ideje o neodvisnem življenju, ki ga realiziramo preko različnih storitev, programov in projektov; od izvajanja osebne asistence, osebne pomoči, pa do prevozov hendikepiranih in vrstniškega svetovanja. Sredstva bomo namenili za izboljšanje storitev, ki jih izvajamo in za projekte in programe, ki aktivno spreminjajo življenja posameznikov in vplivajo na splošno dobrobit družbe.

Odločite se za storitev, ki je za vas najboljša izbira in pomagajte našemu društvu spreminjati svet. Hvala.

Nakazilo donacije

Če bi nam želeli pomagati, lahko donirate preko nakazila na društveni TRR.

Podatki za nakazilo preko TRR

YHD- društvo za teorijo in kulturo hendikepa
Železna cesta 14, 1000 Ljubljana
TRR: SI56 0400 1004 6471 816 pri banki NKBM
Koda namena: CHAR
Sklic: SI99

Hvala!

Namenite 1% dohodnine

Zahteva za namenitev dela dohodnine za donacije

Vsi davčni zavezanci imate možnost odločanja o svoji dohodnini. Do 1% lahko namenite eni izmed organizacij s seznama upravičencev do donacije dohodnine.

1% dohodnine

Vsak dohodninski zavezanec lahko do 1% svoje dohodnine nameni za javno koristne namene. Tako lahko darujete tudi našemu društvu in nam pomagate do še boljših programov in projektov, ki našim članom in uporabnikom omogočajo kvalitetnejše življenje.

Obrazec za namenitev dela dohodnine lahko zavezanec odda:

• elektronsko preko storitev elektronskega poslovanja FURS eDavki,
  • osebno ali po pošti pri pristojnem finančnem uradu,
  • ali izpolnjeni obrazec pošljete na naše društvo in mi uredimo za vas.

Natisni obrazec: OBRAZEC (.pdf)

Naročite se na naše e-novice in bodite na tekočem.

1 Step 1
Soglasje