Zaposlitev

Delo osebnega_e asistenta_tke obsega pomoč uporabniku pri vsakodnevnih opravilih: v gospodinjstvu, pri osebni negi in spremstvu. Delo poteka po navodilih uporabnika. Osebni asistent(ka) je lahko vsakdo, ne glede na izobrazbo. Pričakuje se odgovornost, točnost, korektnost in zanesljivost. Asistent(ka) ne sme imeti predsodkov do tovrstnega dela. Delo je raznoliko, dinamično in polno izzivov.

Foto: Osebni asistent aspirira uporabnika

Delo je za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim obdobjem. Mesečno plačilo je 1.043,68 EUR bruto (23. razred). Poleg mesečnega plačila vse dodatke za morebitne posebne pogoje dela, ki pripadajo po zakonu (npr. za nočno in nadurno delo, delo ob nedeljah in praznikih); možnost dodatnega plačila na delovno uspešnost in udeležbo na izobraževanjih ali usposabljanjih.

Delo je raznoliko, dinamično in polno izzivov.

Vse zainteresirane kandidat(k)e vabimo, da čim prej pošljete svojo prošnjo na zaposlitev@yhd-drustvo.si ali svojo prijavo oddate na Prijava na delo